Proč si vybrat právě nás?

Unikátní struktura učitelského kurzu

Náš kurz je navržen tak, abyste se mohli naplno ponořit do studia a své praxe. Výuka probíhá ve dvou 10-denních blocích v krásném prostředí na Vysočině, kde nebudete ničím rušeni. Mezitím budete získané znalosti prohlubovat v rámci online vzdělávání z pohodlí Vašeho domova. 


Jsme tým zkušených lektorů jógy, kteří se specializují na organizaci vzdělávacích a rekreačních pobytů v oblasti seberealizace a jógy. Nabízíme certifikované MŠMT učitelské tréninky v Česku i zahraničí, které jsou schváleny ministerstvem školství a mezinárodní organizací Yoga Alliance.

O nás

EVA DRÁBKOVÁ

Eva má ráda pohyb od dětství, ale teprve jóga jí ukázala, že skrze pochopení svého těla můžeme jít do hlubších vrstev sebe sama, a tak lépe poznat nejen své tělo a dech, ale i svou mysl a emoce. Praxe jógy mění celkové vnímání a vede k pochopení a prožití života naplno.

Eva posledních 7 let strávila cestováním do Indie a Asie, aby se naučila historickým kořenům jógy a její filozofii a propojila tato starodávná učení s moderními vědeckými prvky, jako je Neurověda.

Na jejích hodinách prožijete vědomý a kreativní pohyb vedený dechem, který je doprovázen filozofickými tématy a zpíváním manter s harmoniem.

NIKOL PFEIFEROVÁ

Mám více než 14 let osobní jógové praxe a 13 let jako lektor. Učím srdcem a vycházím ze zkušeností získaných jak při cestách po světě, převážně Ásii, EU, Austrálii, Indonésii, USA, ale také působením v retreatovém centru na Sicílii. V pochopení toho, co je pro studenty i můj rozvoj důležité mě hodně posunulo provozování mého jógového studia Pfeferonka yoga centrum v Brně. Setkáte se s fyzioterapeutickým individuálním přístupem, který se zaměřuje především na odstraňování dysbalancí. Ponořením se do praxe zjistíte, jak tělo funguje, jak na nás působí gravitace a jak se přirozeně navrátit ke správným pohybovým i dechovým vzorcům, to vše a mnohem více nás posune blíže k sobě.

Cílem a završením veškeré vědy je nalezení jednoty, přijetí i osvobození se od lpění.

EVA BERKANA

Jógu vnímám jako vlastní Bytí v přirozeném plynutí, kdy mě před léty zcela pohltila, zachránila život a jeho kvalitu nejen obnovila, ale pozvedla do výšin, o kterých jsem neměla dříve tušení. Díky plynutí v proudu jógy jsem měla štěstí uzdravit a pročistit tělo hathajógou, avšak otevřely se mi další úchvatné cesty bhakti, karma a džňána jógy. Bhakti přišlo jako stále živoucí během pobytů v Asii a díky Míle Tomášové, džňána jóga díky Eduardovi Tomášovi a Ramana Maharšimu. Nyní se již nechávám prostoupit především duchovní stránkou jógy, i když dříve jsem značně věnovala čas hathajógovým praktikám. Zpívám mantry, organizuji kírtany, mála je má věčná společnice. Zásadním obratem v praxi jógy (a životě) pro mě byly dlouhodobé procesy mantra džapy a pokročilá praxe kundaliní tantra krijí – starobylé techniky jógy a tantry školy Bihárské, Sw. Satyananda, jež jsou mou denní saddhanou. Jógu vyučuji 16 let, učím budoucí učitele jógu a terapeutickou jógu, veřejnost klasikou jógu a pokročilé přípravu a praxi krijí.


Máme mezinárodní zkušenosti, které rády sdílíme s lásku k józe. Jsme tu, abychom vás provedly každým krokem na cestě k certifikovanému trenérovi jógy.


Komplexní výuka
Trénink je o intenzivním studiu zejména:

Ásana, pránájáma a meditace

Anatomie, fyziologie a biomechanika jógy

Historie a filozofie jógy

Metodika výuky, odborné základy a vedení

Zdravý životní styl a stravování, základy Ájurvédy


Reference

Every teacher brought an important element into my yoga practice and teaching and my life, that I didn´t know I needed. Eva reminded me compassionate. Nikol reminded me of the importance foundation. Besides the excellent, state-of-the-art practical and theoretical knowledge that I was given, it´s really the wisdom of the teachers that made this experience unique. The echo of these few weeks of yoga teacher training will surely resonate my whole life.

Sophia

I loved how Eva has expanded the program to introduce us to how vast yoga is and everything she has learnt and experienced even beyond yoga, she has taken a lot of effort to make this Training not just comprehensive, but also unique and very special. Adri brings so much experience and technical knowledge. I have learnt so much on how to practice yoga poses and adjustments in the right way from her. She has an amazing sense of humour and a big heart and is not afraid of being honest and vulnerable while showing so much strength. And Nikol bring care and empathy into every clas. She has very good understanding of how to use your body into practice of yoga in a way that is best suited your needs. Rob shared a practical examples and made the theory very real, understandable, and applicable.


Eleanor, UK

I liked the welcoming and relaxing atmosphere, and the strong community feeling, which was created so fast. I haven't experienced that before. The three weeks were so intense, but I liked to live in the bubble with amazing teachers, whom I learned so much from, and all my fellow yogis. It was the best decision and money spent. I think about it almost every day, and I wish I could do more yoga, not only asanas, but also pranayama, and study the philosophy of yoga. To refresh everything, you taught me. It was such an amazing experience, so eye-opening.

Mette, Denmark